VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Klientas-dalyvis-stebėtojas

STEBĖTOJAI, DALYVIAI, KLIENTAI konsteliacijoje. Kas jie ir kuo skiriasi?

 

 

KLIENTAS – asmuo, kurio klausimas/situacija/problema yra išdėstoma ir sprendžiama psichologinio metodo sisteminės šeimos konsteliacijos būdu (atliekama jo asmeninė konsteliacija).  Klientai registruojasi internetu – mes su jais susisiekiame ir paskiriame asmeninės konsteliacijos datą konkretaus seminaro metu arba jei dėl tam tikrų priežasčių žmogus nenori spręsti savo klausimo grupėje, užrašome jį konsteliacijai individualios konsultacijos metu. Registruotis taip pat galima ir telefonu  8 620 91691.

Rekomendacijos klientams. Norint atlikti savo asmeninę konsteliaciją rekomenduojama būti  sudalyvavus bent viename mūsų (ar kolegų) organizuojamame seminare, kaip stebėtojui-dalyviui, kuriame vyksta praktiniai darbai su konsteliacijomis. Tai reikalinga ne tik tam, kad žmogus pamatytų ir suprastų, kaip vyksta pats konsteliacijos procesas (tą galima ir perskaityti ar išgirsti iš draugų ar giminaičių, apsilankiusių seminaruose su konsteliacijomis, pasakojimų), bet ir tam, kad asmuo pajustų, kas vyksta su juo stebint kito asmens konsteliaciją ar dalyvaujant joje: ar tai jam yra priimtina, ar atsiliepia jo viduje (kyla pojūčiai, jausmai, emocijos) ir t.t.

Taip, kaip nėra vieno vaisto nuo visų ligų, taip nėra ir vieno universalaus metodo, tinkančio visiems, todėl net jei konsteliacija labai padėjo Jūsų draugei, mamai ar bendradarbiui, labai svarbu Jums pačiam/pačiai susipažinti su konsteliacijos metodu, kad būtų aiškiau ar jis tiks būtent Jums, nes mūsų tikslas – ne šiaip atlikti Jums konsteliaciją, o kad ji išties būtų efektyvi ir padėtų Jums išspręsti problemas, judėti į priekį.

Vieno vakarinio seminaro metu paprastai atliekamos 1-3 konsteliacijos, priklausomai nuo seminaro pobūdžio. Žinoma, būna ir išimčių – jei konsteliacija būna sudėtinga ir ilga laiko atžvilgiu, kartais kitos konsteliacijos nebespėjama atlikti ir sekantį klientą perkeliame kitam artimiausiam seminarui.

 

Visi kiti žmonės, dalyvaujantys seminare yra STEBĖTOJAI. Jei klientas (arba konsteliacijos vedantysis – terapeutas) kažkuriuos iš stebėtojų pakviečia pabūti pagalbininkais (kliento šeimos narių atstovais) kliento konsteliacijoje, tie žmonės tampa DALYVIAIS (pagalbininkais, atstovais). Nėra iš anksto numatyta, kas bus dalyviais-pagalbininkais – jie renkami ekspromtu iš visų dalyvaujančiųjų.

Dalyvauti konsteliacijoje, kaip pagalbininkui yra labai naudinga patirtis, nes tokiu būdu galima dar geriau pajusti, kaip vyksta konsteliacija. Tačiau jei Jus pakvies būti pagalbininku (atstovu) kito žmogaus konsteliacijoje, o Jūs jausite, kad nenorite, turite pilną teisę atsisakyti ir tiesiog stebėti konsteliaciją iš šono.

 

Informaciją apie renginius su konsteliacijomis rasite ČIA 

Kokie būna SEMINARŲ SU KONSTELIACIJOMIS TIPAI,
Skaitykite plačiau
ČIA

 

Jei turite papildomų klausimų, kreipkitės:

Tel.: 8 620 91691

El.p.: info@konsteliacijos.lt