VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Ką man kalba mano PINIGAI?

Seminaras

KĄ MAN "KALBA" MANO PINIGAI?
Praktinis tyrimas su konsteliacija.

pinigu lietus2.jpg

Visų  dalyvių mini konsteliacija, kurioje
kiekvienas pažvelgs į sau aktualų klausimą, susijusį su pinigais

KAUNE
Kovo 24 d. (antrad.),18-22 val.
Savanorių pr. 347-302 aud.  

ATIDĖTAS

VILNIUJE
Kovo 26 d. (ketvirtad.),18-22 val.
Fabijoniškių g. 6-3  

ATIDĖTAS

Pinigai – aktualus dalykas daugeliui žmonių. Jų pagalba galima ne tik išgyventi, bet ir įgyvendinti savo svajones. Vieni žmonės pinigus myli, kiti – niekina, o dar kiti į juos žiūri visiškai abejingai. Vieni laužo galvą iš kur jų gauti, kiti – turi milijonus ir tai tampa jų "galvos skausmu".

Tačiau kiekvieno situacijoje yra užkoduota kai kas svarbaus.
 

Konsteliacijų (vidinio pasaulio paveikslų išdėstymų) pagalba įmanoma pažvelgti į save ir savo santykį su pinigais  „iš vidaus“ – į tai, kas „įrašyta“ mūsų pasąmonėje.  

Pirmoje seminaro dalyje – VISŲ DALYVIŲ konsteliacinis pratimas, kuriame porose arba mažose grupelėse pažvelgsite į savo santykį su pinigais – ką jie kalba apie Jus ir kaip tai įtakoja Jūsų asmeninę finansinę situaciją:

- vieniems pinigai pernelyg sunkiai ateina;
- kitiems – labai lengvai išeina, baigiasi;
- treti jų turi užtektinai, tačiau kažkodėl negali jais džiaugtis...

Konsteliacija padės išsiaiškinti, kodėl visa tai vyksta Jūsų gyvenime ir ką daryti, kad situacija pagerėtų.

Praktinio konsteliacinio pratimo dėka patirsite, ar pinigai pasirengę pas Jus ateiti ir ar Jūs pasiruošęs juos priimti. Tai bus lyg akistata su pačiu savimi – kad suprastumėte save. Tuomet taps aiškiau, ko reikia, kad galėtumėte ne tik turėti pinigų, bet ir sugebėti su džiaugsmu naudotis jų teikiamomis galimybėmis.

Gal būt kai kam tai bus vertinga įžvalga, o kai kam – ir stiprus atsakymas. Juk konsteliacija – žvilgsnis į vidinį mūsų pasaulį dažnai pateikia savo siurprizus.

Neretas atvejis, kai žmogus, turintis viską, ko reikia geram uždarbiui – puikų išsilavinimą, gebėjimus ir galimybes – neišnaudoja savo potencialo. Jis nuvertina arba neišnaudoja savo gabumų, atmeta galimybes ir pasiūlymus, kuklinasi pasitarimuose su partneriais ir darbdaviais arba pinigai tiesiog „neateina". Pažįstate tokių?..

Kame gi reikalas? Kokia šios situacijos priežastis? Darbo patirtis su sisteminėmis konsteliacijomis, leidžia drąsiai teigti, kad dauguma žmogaus „skausmingo kuklumo" atvejų yra susiję su jo šeimos sistema: tėvais, seneliais, kitais protėviais...Skaityti pilną straipsnį

ANTROJE SEMINARO DALYJE, kaip ir visuomet –
jūsų klausimų sprendimai su šeimos  konsteliacija.  

 

ŠEIMOS KONSTELIACIJA. KAS TAI?

Šeimos konsteliacija (išdėstymas) - vienas iš pačių progresyviausių praktinės psichologijos metodų. Šis metodas leidžia atrasti ryšį tarp to, kas vyksta Jūsų gyvenime ir Jūsų šeimos, giminių, protėvių gyvenimuose; nustatyti tarpusavio ryšius tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos Jūsų likimui. Taikant šį  metodą, per trumpą laiką įmanoma atrasti problemų kilmę ir transformuoti savo gyvenimą norima kryptimi.

 

SISTEMINĖS ŠEIMOS KONSTELIACIJOS "DIRBA" SU PLAČIU PROBLEMŲ SPEKTRU: 

•    Šeima ir asmeninis gyvenimas: santykiai šeimoje, santykiai su partneriu, vaikais, tėvais, vienatvė ir kt.

•    Sveikatos problemos: ūmūs ir lėtiniai susirgimai, atskiri simptomai, būsenos, bendra savijauta.

•      Profesinė veikla: karjeros augimas, verslo vedimas, finansiniai rūpesčiai ir kt.

•  Psichologinė sritis: baimės, kompleksai, nepasitikėjimas savimi, sunkumai santykiuose su žmonėmis, priklausomybės ir kt.

•    Problemos kitose gyvenimo srityse, kurios gali turėti sisteminį charakterį (sistemines priežastis).

 

Taikant šeimos konsteliacijų metodą nereikalingi ilgi išsipasakojimai. Į sunkius įvykius žvelgiama per simbolinį paveikslą tam, kad atrasti gydantį, atstatantį šaltinį, naujus problemos sprendimo būdus. 
Todėl dažnai gana greitai pavyksta pasiekti gerų rezultatų, kurie toliau vystosi gyvenime.

 Šeimos konsteliacijos metodo unikalumas tas, kad įmanoma padėti visiems šeimos nariams, net jei konsteliacijoje dalyvauja tik vienas. Pirminis paprastumas slepia profesionalumą, netikėtus svarbius atradimus ir galimybes.

 

KAIP VYKSTA ŠEIMOS KONSTELIACIJŲ SESIJA?

Klientas, norintis jo klausimo išdėstymo, išrenka iš grupės kelis dalyvius-pagalbininkus, kurių paprašo laikinai būti jo šeimos narių atstovais.Tuomet, vadovaudamasis savo pojūčiais,  pastato juos rato viduryje  – kartu ar atskirai, toliau ar arčiau vienus nuo kitų.

Čia niekas nieko nevaidina, bet per dalyvių pojūčius, išdėstytą paveikslą bei pasakytas frazes atsiskleidžia naujas supratimas apie tai,  kaip jaučiasi šeimos nariai ir kas vyksta jų gyvenime.

Beveik visuomet pats klientas pastebi, kad tai išties jo gyvenimo, šeimos paveikslas, kuris iš tiesų parodo, kas yra reikšminga ir kas yra ar buvo paslėpta, pamiršta.

Šeimos konsteliacijos metodo unikalumas tas, kad įmanoma padėti visiems šeimos nariams,
net jei konsteliacijoje dalyvauja tik vienas. Pirminis paprastumas slepia profesionalumą, netikėtus svarbius atradimus ir galimybes.


Šeimos konsteliacijų sesijoje galima dalyvauti dviem būdais:

- Kaip klientui – asmeninio klausimo išdėstymui konsteliacijoje.

- Kaip dalyviui-stebėtojui, kuris stebi bei taip pat dalyvauja konsteliacijoje,
kaip pagalbininkas, taip gaudamas reikšmingos patirties sau.

kazimieras d. daugela.jpgSeminarą veda:
Kazimieras D. Daugėla,

sisteminis psichoterapeutas-mokytojas, jau ne vienus metus skaitantis paskaitas ir vedantis praktinius seminarus asmeninio augimo, šeimos, santykių, sveikatos ir priklausomybių temomis.

 

 

- Konsultuoja individualiai, dirba su poromis ir grupėmis (lietuvių bei rusų kalbomis).

- Veda terapinius užsiėmimus, teminius užsakomuosius seminarus, paskaitas.

Skaitykite plačiau:

PASTABA:

Kaina "pagal susitarimą" reiškia, kad seminaruose ir individualiose sesijose dalyvauti, būti klientu ir gauti pagalbą gali kiekvienas, kuriam tai svarbu ir reikalinga, nepriklausomai nuo jo finansinės padėties.

Yra susitariama arba dėl atsiskaitymo dalimis vėliau, arba dėl nuolaidos
(kuri gali būti įvairi – svarbu, kad tai būtų teisinga tam asmeniui).