VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Seminarų tipai ir kainos

SEMINARAI SU KONSTELIACIJOMIS. KOKIŲ TIPŲ JIE BŪNA?

 

Visi seminarai, kuriuos veda psichoterapeutas Kazimieras D. Daugėla būna su konsteliacijomis. Kai kuriose seminaruose papildomai dar būna paskaita, atsakymai į klausimus arba darbas su visais seminaro dalyviais. Plačiau apie seminarų tipus skaitykite žemiau.

I.   Dviejų dalių seminarai:

1)  Paskaita pirmoje dalyje + asmeninės konsteliacijos (2 klientai) antroje dalyje. PASKAITOS būna įvairiomis temomis: tėvai-vaikai, vyras-moteris, sveikata-ligos, misijos, kurias atliekame gyvenime ir kt. 


2)   Praktikumas pirmoje dalyje + asmeninės konsteliacijos (1 klientas) antroje dalyje. PRAKTIKUMO metu vyksta praktinis darbas su visais dalyviais - konsteliaciniai pratimai (mini konsteliacijos), kai kiekvienas gali pažvelgti į savo asmeninį klausimą/situaciją/problemą. 


3)   Klausimų-atsakymų vakaras pirmoje dalyje + asmeninės konsteliacijos (2 klientai)  antroje dalyje. KLAUSMŲ-ATSAKYMŲ VAKARAS – tai kai seminaro vedantysis atsakinėja į dalyvių užduotus klausimus iš įvairių arba konkrečios temos, nurodytos seminaro pavadinime (vyras-moteris, tėvai-vaikai ir kt.). 

 

II. Seminarai "KONSTELIACIJŲ VAKARAS". Juose, po trumpo įvado apie tai, kas yra konsteliacijos, vyksta tik praktinis darbas su asmeninėmis konsteliacijomis. Per vakarą paprastai atliekamos 3 konsteliacijos, t.y. padirbama su 3 klientais. III. SAPNŲ KONSTELIACIJOS. Šių seminarų metu atliekamos asmeninės sapnų konsteliacijos –
konsteliacijoje nagrinėjamas kliento sapnas. Klientų iš anksto neužrašinėjame, jie atrenkami ekspromtu seminaro eigoje. Jiems jiems galioja ta pati kaina, kaip ir stebėtojams-dalyviams. Paprastai atliekamos 2-3 konsteliacijos per vakarą.

Paskaitos tema, kuri būna kai kurių seminarų pirmoje dalyje paprastai nėra susijusi su antroje dalyje vykstančių konsteliacijų temomis – mes iš anksto nežinome, kokį klausimą/situaciją norės spręsti klientas.
Išimtis – seminarai priklausomybių, sveikatos ir ligų temomis, bei sapnų konsteliacijos – šiuose seminaruose konsteliacijos vyksta ta pačia tema, kaip ir paskaita.  

KOKIOS YRA SEMINARŲ KAINOS?

Seminarų kainos prasideda nuo 5 Eur ir skiriasi priklausomai nuo seminaro tipo ir kt. Informaciją apie konkretaus seminaro kainą, ar yra kažkokios nuolaidos, rasite prie to seminaro platesnio aprašymo ("skaityti plačiau, registruotis").

 

DĖMESIO. Seminaro kaina, nurodyta prie kiekvieno seminaro platesnio aprašymo yra kaina stebėtojui-dalyviui.

Klientui – tam, kuriam atliekama asmeninio klausimo/situacijos konsteliacija (nagrinėjimas ir sprendimas) – kaina sutartinė. Ji aptariama pokalbio telefonu metu, užrašant jį konkrečiai datai.

KLIENTAS, DALYVIS, STEBĖTOJAS konsteliacijoje. KAS JIE?
Skaitykite plačiau
ČIA

 Informaciją apie renginius su konsteliacijomis rasite ČIA 

 

Jei turite papildomų klausimų, kreipkitės:

Tel.: 8 620 91691

El.p.: info@konsteliacijos.lt